Projekt

Projekt Areál Sokolova po letech opět vdechuje život pozemku v Brně-Horních Heršpicích, kde má podnikání a průmysl tradici již od 30. let 20. století. V areálu postupně vyroste moderní komplex budov, jehož jádrem se stane pět víceúčelových hal vhodných pro lehkou výrobu, sklady či servisy. Nebude chybět ani další polyfunkční objekt určený pro bytové jednotky, obchody apod.

Areál je vhodně umístěn na rozhraní obytné zástavby a rozsáhlého území určeného pro výrobu a železniční dopravu. To z něj – společně s výbornou dopravní dostupností a návazností na dálnice i rychlostní komunikace – činí ideální prostor pro vaše podnikání.

Každá z hal o ploše 420 m2 je naprojektována s důrazem na praktičnost v každodenním provozu i reprezentativnost. Vstupní dvoupodlažní část všech hal zahrnuje recepci, showroom, sociální zázemí a administrativní zázemí. Velikost těchto prostor lze variabilně upravit dle přání klienta, druhé podlaží vstupní části může mít podlahovou plochu od 80 do 160 m2. Navazující jednopodlažní část haly disponuje světlou výškou 7,5 metru a prostornými vjezdovými vraty.

Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích míst (přes 4 desítky, včetně míst pro handicapované), snadný přístup i rozměrných nákladních vozů k halám a vratům, zcela nové rozvody inženýrských sítí a výsadba zeleně pro dotvoření celkové atmosféry areálu.

 

Technické informace:

Obestavěný prostor
Hala č. 2–6 18 900 m³
Obytný dům 3120 m³
Celkem 22 020 m³

 

Plochy

Zastavěná plocha
Hala č. 2–6 2100 m²
Obytný dům 390 m²
Celkem 2490 m²
  
Podlažní plocha
Hala č. 2–6 2632 m²
Obytný dům 1000 m²
Celkem 3632 m²

 

Plocha pro pohyb osob a vozidel 3209 m²
Plocha zeleně 1149 m²

 

Pro informace o volných prostorách nás kontaktujte.