Výhody pro Vás

SPOLEHLIVÝ PARTNER S TRADICÍ

Developerem projektu je rodinná společnost Areál Sokolova s.r.o. Díky dlouholetým zkušenostem svých zakladatelů s provozem a pronájmem nemovitostí zajistí vše k vaší plné spokojenosti.

Více
Na letišti za 10 minut

Na mezinárodní letiště v Brně-Tuřanech se z Areálu Sokolova dostanete autem během několika minut. Cesta k tomuto důležitému dopravnímu bodu je dlouhá pouhých 9 km.

Více
Mezinárodní křižovatka

Brno má ideální polohu pro mezinárodní byznys na evropské úrovni. Do Vídně je to odsud po silnici pouze 130 km, do Prahy jen 200 km, do Bratislavy 130 km a do Krakova 330 km.

Více
Dopravní dostupnost na jedničku

Areál Sokolova má výjimečně dobré napojení na dálnice D1 a D2 i na rychlostní komunikaci R52. Při svých cestách tak nemusíte složitě projíždět centrem města a jednoduše se napojíte na směr, který potřebujete.

Více

 

Brno: město expertů

V Brně působí několik vysokých škol vychovávajících technické specialisty, programátory, inženýry, ekonomy či odborníky na strojírenství. O kvalifikované zaměstnance tak zde nebudete mít nouzi.

Více
Brno: město velkých hráčů

V moravské metropoli mají své české zastoupení desítky renomovaných mezinárodních společností – od IBM přes Honeywell a NetSuite až po PPG. Ideální podmínky pro vytvoření sítě klientů a partnerů.

Více